Rezidence Sněžka - Pec Pod Sněžkou

Vynikající lokalita, která je obklopena národním parkem Krknose, nabízí restauraci, kde můžete ochutnat ty nejhezčí pokrmy a spoustu zábavy pro celou rodinu. Vítejte ve Sněžce v Peci pod Sněžkou! Nezáleží na tom, jestli jste zde pro zimní sporty nebo letní aktivity, luxusní apartmány jsou ideálním místem k zahájení jakéhokoli dobrodružství.

Rezidence Sněžka se nachází v nejkrásnější části Krkonoš. pěkná a útulná obec Pec pod Sněžkou. Vzhledem k tomu, že vrchol nejvyšší hory v České republice, Sněžka, je vzdálen jen pár kilometrů, můžete si zde užívat nejrůznější zimní a letní aktivity. Projděte lyžování v Peci pod Sněžkou, pěší túru na Sněžku a navštivte jednu z mnoha památek v regionu. Děti se mohou pobavit po celé hodiny v Relaxparku, zatímco jezdí po bobové dráze nebo když projíždí vesnicí pod zipline.

Apartmány Snezka Residence jsou luxusní a jsou vybaveny spoustou možností vaření, mimo jiné s troubou, lednicí a myčkou nádobí. Kromě toho mají některé apartmány přístup na prostornou terasu, kde můžete začít nebo ukončit svůj den relaxačním způsobem.

Rezidence Snezka nabízí různá zařízení, která zpříjemní Váš pobyt. Můžete využít soukromé parkoviště a vychutnat si skvělý přístup k WiFi v obou pokojích av restauraci Kovárna vedle. Jako konečný dotek můžete pít osvěžující nápoj na terase nebo se probudit s hezkou šálkem kávy na slunci.